24 Nisan 2019 / Çarşamba

LÖSEV’DE 23 NİSAN COŞKUSU

LÖSEV’DE 23 NİSAN COŞKUSU
LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı minik kahramanları ile kutladı. Bursa’da düzenlenen LÖSEV 23 Nisan Çocuk Balosu’nda lösemi tedavisi devam eden ve iyileşmiş çocuklar, doyasıya eğlendi.
 
 
Türkiye genelinde sayıları 40 bine yaklaşan kayıtlı kanser hastası ve ailelerine ücretsiz tedavi ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra manevi desteklerini de ileten LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı, minik kahramanlarını LÖSEV 23 Nisan Çocuk Balosu’nda buluşturdu.
 
Bursa’da Tophane Kaleiçi Otel’de düzenlenen baloya tedavisi devam eden ve iyileşmiş çocuklar katıldı. Palyaço ve süper kahramanların eğlenceli gösterilerinin yanı sıra, miniklerin yaratıcı drama etkinliği de renkli görüntülere sahne oldu. Çocuklar LÖSEV gönüllülerinin de destekleri ve eğlenceli oyunları ile unutulmaz bir gün geçirdiler.
 
Etkinlik, 23 Nisan pastasının kesilmesi ve çocuklara hediyelerin verilmesiyle sona erdi.

Bu haber 571 kez okunmuştur.


Makalenin Fotoğraf Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.
Limak Enerji | Uludağ Elektrik
PanTanıtım: Reklam | Tanıtım Hizmetleri

E-Mail Box

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydediniz!