15 Nisan 2019 / Pazartesi

AK PARTİ BURSA İL BAŞKANI VE MİLLETVEKİLLERİNDEN ZİYARET.

AK PARTİ BURSA İL BAŞKANI VE MİLLETVEKİLLERİNDEN ZİYARET.
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken dünde  AK Parti Bursa İl Başkanı ve Milletvekilleri ziyarette bulundu. 
Eski İçişleri Bakanı, Bursa Milletvekili Efkan Ala, Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, AK Parti Bursa Milletvekilleri Zafer Işık, Mustafa Esgin, Atilla Ödünç, Vildan Yılmaz Gürel  ve İl Yönetcileri Belediye Başkanı Bekir Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 
Önemli bir farkla seçimi kazanan ve geçtiğimiz Perşembe günü mazbatasını alarak göreve başlayan Belediye Başkanı Bekir Aydın’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Orhangazi’nin  Bursa’nın en önemli ilçelerinden biri olduğunun altını çizen AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ilçede turizmin gelişmesi için ortak bir paydada buluşacaklarını söyledi. Önceki dönem İçişleri Bakanı Efkan Ala Orhangazi’deki seçim sonuçlarından memnun olduklarını belirtirken yeni seçilen Aydın’a ve seçilen meclis üyelerine başarı dileklerinde bulundu. 
Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi'nin kalkınması için meclis üyelerimiz ve ekip arkadaşlarımızla tüm gayreti sarf edeceğiz.  İl Başkanlığımızın, Önceki dönem İçişleri Bakanımızın ve Milletvekillerimizin bu ziyareti bizleri hayli memnun etmiştir. Sizlerin de desteği ile Orhangazi'yi daha iyi yerlere getirmek için çabalayacağız. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum dedi. Belediye Başkanı Bekir Aydın misafirlerle Belediyenin önünde hatıra fotoğrafı çektirip teşekkürlerini sundu.

Bu haber 795 kez okunmuştur.


Makalenin Fotoğraf Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.
Limak Enerji | Uludağ Elektrik
PanTanıtım: Reklam | Tanıtım Hizmetleri

E-Mail Box

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydediniz!