25 Şubat 2019 / Pazartesi

Gemlik Özdilek Cevdet-Aynur Mayruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 12/A sınıfı öğrencileri Paintball’da buluştu.

Gemlik Özdilek Cevdet-Aynur Mayruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 12/A sınıfı öğrencileri Paintball’da buluştu.
Gemlik Özdilek Cevdet-Aynur Mayruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin sosyal etkinlikler kapsamında gerçekleştirdiği program heyecan dolu dakikalara sahne oldu. 12/A sayısal sınıfının katıldığı program Türk Dili ve Edebiyat öğretmeni Ayşe Nur USTA eşliğinde Umurbey Mahallesinde bulunan Gemlik Paintball merkezinde gerçekleşti. 
Okul müdürü Muharrem Nazlı "12. sınıf öğrencilerimiz bu yıl zorlu bir yola girdiler. Bizler de bu yolda öğrencilerimize hem sosyal hem de kültürel etkinlikler gerçekleştirip psikolojik destek sağlamalıyız. Öğrencilerimiz  gelecek nesillerin en önemli gurur kaynağıdır. Biz de bu hususta öğrencilerimize moral ve motivasyon kaynağı olacak her türlü etkinlikleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz." dedi.
 
 


Bu haber 591 kez okunmuştur.


Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.
Limak Enerji | Uludağ Elektrik
PanTanıtım: Reklam | Tanıtım Hizmetleri

E-Mail Box

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydediniz!