16 Ağustos 2018 / Perşembe

Yeşil Sahalardan Lezzet Dünyasına Transfer

Yeşil Sahalardan Lezzet Dünyasına Transfer

Bursaspor’un alt yapısından yetişen başarılı futbolcular Kubilay Kanatsızkuş ve Ertuğrul Ersoy sahalarda gösterdikleri performansı Enfes Pide Izgara ile lezzet alanında yaptıkları ortaklıkla pekiştiriyorlar.

Yasemin Park’ta başlayan lezzet yolculuğu, Özlüce’de açılan ikinci şubesi ile yoluna devam ediyor. Özlüce’de açtıkları ikinci mekanda ızgara çeşitleri, Adana-Urfa Kebap, İskender Döner ve Pideli Köfte ile misafirlerini ağırlayan yeşil sahaların genç ve yetenekli oyuncuları en kısa zamanda pide çeşitleri ile menülerini şenlendireceklerini ifade ettiler.

Lezzet, kalite ve hijyenin olmazsa olmazları olduğunu söyleyen Kubilay ve Ertuğrul tüm dostlarını Enfes Pide ve Izgara’ya damak tadına varmaları için  beklediklerini söylediler.


Bu haber 944 kez okunmuştur.


Makalenin Fotoğraf Galerisi

  • 	Yeşil Sahalardan Lezzet Dünyasına Transfer
  • Yeşil Sahalardan Lezzet Dünyasına Transfer
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.
Limak Enerji | Uludağ Elektrik
PanTanıtım: Reklam | Tanıtım Hizmetleri

E-Mail Box

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydediniz!