03 Mayıs 2018 / Perşembe

Yeşilin ve doğanın en güzel hali “İznik Eko Turizm”

Yeşilin ve doğanın en güzel hali “İznik Eko Turizm”
İznik’in sırtını dayadığı tepelerde Çampınar mahallesine doğru yolu düşürmek gerek bazen. 
Yaklaşık 500 metre yukarıdan İznik ve İznik Gölü’nü seyretmek, muhteşem gün batımı ile geceyi karşılamak. Kışın bittiği, baharın yazı karşılamaya başladığı bu zamanlarda doğanın uyanışını seyretmenin doyumsuz hazını yaşamak için İznik Belediyesi Eko Turizm tesislerine doğru yol alma zamanıdır.
 
İznik’in tarihi ve kültürel yapısına eklenen doğal güzellikler diyarında, yeşillikler içinde ve nefis lezzetlerle damakları şenlendirirken, hayattan biraz daha zevk almanın adresidir Eko Turizm tesisleri.
O zaman; Durmanın anlamı yok. İznik, hemen o sırtlarına ardında sizleri bekliyor. Yola çıkmanın zamanı gedi.

Bu haber 2099 kez okunmuştur.


Makalenin Fotoğraf Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.
Limak Enerji | Uludağ Elektrik
PanTanıtım: Reklam | Tanıtım Hizmetleri

E-Mail Box

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydediniz!