19 Nisan 2018 / Perşembe

İznik, fotoğraf tutkunları için aradıkları cennet.

İznik, fotoğraf tutkunları için aradıkları cennet.
İznik’te dolaşmaya başladığınızda fotoğraf makinesi acımasızca bir yorgunluğa düşecektir. Zira her köşesi, her mevsim ve her daim dünyanın en güzel fotoğraflarını çekmenize sebep olacak.
Dünyada güneşin en güzel battığı yerlerden biri olan İznik Gölü, tarihi yapıları, kültürel varlıkları, çinilerinde oluşan renklerin ahengi ve estetiği, bereketli topraklarından yetişen onlarca ürün, İznik Gölü’nün nimeti olan balıklar, sivil mimari örnekleri olan yapılar, antik dönemlerden günümüze kalan eserler, kale surları.
İznik’i yaşamının en önemli parçası haline getiren İbrahim Topuz’un gözünden İznik. İlk önce seyreyleyin, sonra İznik’i keşfedin. Daha fazlasını bulup, sonsuza kadar hatırlarda saklamak sizin gözünüzde.

Bu haber 2531 kez okunmuştur.


Makalenin Fotoğraf Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.
Limak Enerji | Uludağ Elektrik
PanTanıtım: Reklam | Tanıtım Hizmetleri

E-Mail Box

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydediniz!