19 Nisan 2018 / Perşembe

Özlenen lezzet “Demir Amca” Özlüce’de

Özlenen lezzet “Demir Amca” Özlüce’de
Uzun yıllardır Bursalılar’ın lezzet merkezlerinden olan Demir Amca üçüncü şubesi ile Özlüce’de sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünleri ile damak tadına önem verenlerle buluştu.
Döner ustalığı ile başlayan lezzet ve hizmet yolculuğu ilk önce Altıparmak’ta açılan Demir Amca markasının ilk adımı oldu. Takip eden yıllarda Bursa’nın gelişen yeni yerleşimi Nilüfer’in Fatih Sultan Bulvarında açılan şube ve devamında Bursa’nın en yeni ve gözde yerleşimlerinden Özlüce’de açılan son şube ile devam eden lezzet yolculuğunun hikayesidir Demir Amca.
Kırk yılı aşan birikim ve Demir Amca markası artık ikinci nesilde. Demir Amca’nın oğlu Tamer Esigül ile sektörü ve Demir Amca’yı konuştuk. Daha doğrusu Tamer Bey’den Demir Amca marka hikayesinin devamını ve geleceğini dinledik.
 
Müşterilerimiz artık üçüncü nesil
 
Demir Amca olarak açıldığımız ilk günlerde müşterimi olanların çocukları lezzetlerimizle tanıştıktan sonra, o ilk müşterilerimiz artık torunları ile geliyorlar. Bunu gördükçe mutluluğumuz artıyor. Zira bu, bizim kendimize olan güvenimizi pekiştiriyor. Bunca yıldır insanların değişmediği bir marka olmak gerçekten gurur verici.
 
Müşterilerimiz taşınınca, biz de taşındık.
Bursa batıya doğru büyüdükçe müşterilerimiz de Nilüfer tarafına yerleşmeye başladı. Altıparmak’ta bulunan ilk yerimiz bizim ilk göz ağrımız ve hala duruyor. Ancak mesafelerin uzaması ve otopark gibi sorunlar müşterilerimiz için sıkıntı oluyordu. Bizde o zaman, biz müşterilerimize gidelim dedik ve önce Fatih Sultan Mehmet Bulvarı ve sonrasında da Özlüce şubelerimizi hizmete aldık.
Standartlarımızdan asla ödün vermedik.
 
Demir Amca kaç tane şube açarsa açsın, bizi biz yapan değerlerden asla taviz vermedik, vermeyeceğiz. Demir Amca lezzeti ilk günde neyse bugün de o. Kaliteli ürün, hijyen kuralları, güler yüzlü hizmet. Ve en önemlisi de işimizi sevmenin ötesinde aşk ile yapmamız. Bu aşk devam ettiği sürece Demir Amca lezzet ve hizmeti değişmeden devam edecektir.
Çok sıkıntılı bir sektördeyiz.
 
Yaptığımız iş ve kullandığımız ürünlerden dolayı suistimale en açık sektörüz. Özellikle tavuk eti kullanılarak yapılan yiyecekler çok riskli. Maalesef piyasada izahı mümkün olmayan fiyatlarla karşılaşıyoruz. Aslında izahı basit. Kalitesiz, sağlıksız ürünlerle yapılan yiyeceklerin olması özellikle insan sağlığı açısından tehdit oluşturabilecek sakıncalı durumların oluşmasına sebebiyet veriyor. Kaldı ki özelikle çocuklar bu tür yiyeceklerden dolayı tehdit atında. Düşük nitelikli ve sağlıksız ürünler muhtelif baharat, yağ karışımı veya kimyasallarla harmanlanıp, tüketiciye sunuluyor. Bu durum öylesine bir boyut aldı ki, bu tür ürünleri tüketirken aradaki farkı ayırt edemiyorsunuz.
Bu yüzden tüketicilerin sadece fiyata bakmamaları gerekiyor. Kalite ayrıntıda gizlidir. Demir Amca markasının oluşmasında en büyük etken de budur.
 
Biz bir aileyiz.
Demir Amca sahibinden ustasına, garsonundan paket servis elemanına, bulaşık yıkayanından komisine ve en önemlisi misafirlerimize biz büyük bir aileyiz. İşletmemizin kapısından giren, sipariş veren her insan aslında müşterimiz değil, Demir Amca ailesinin bir parçasıdır.
 
Ve;
Bizler için ailemizin her ferdi değerlidir.

Bu haber 1320 kez okunmuştur.


Makalenin Fotoğraf Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.
Limak Enerji | Uludağ Elektrik
PanTanıtım: Reklam | Tanıtım Hizmetleri

E-Mail Box

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydediniz!